Mujo i Haso kao trgovci

Mujo i Haso kao trgovci

Foto: Hayes Potter / unsplash.com

Mujo i Haso kao trgovci

Mujo i Haso hoće da otvore mesaru.

Kad su sredili mesaru, Mujo je rekao Hasi:

- Ajde da ja budem prodavac , a ti kupac.

Haso ulazi u mesaru i kaže:

- Dobar dan. Da li imate pivo??

-Da li si lud? Ovo je mesara a ne pivara!!

- Dobro, dobro razumem. ..... Dobar dan. Trebaju mi dva piva.

- Pa čoveče... ti si totalni idiot! Lepo sam ti rekao da je ovo mesara!

Ajde čoveče da menjamo uloge. Biću ja kupac a ti prodavac.

-Dobar dan - kaže sad Mujo kao kupac.

- Treba mi 1 kilogram kremenadli.

-Da li si doneo flaše??

Izvor:Opusteno.rs

Preporučujemo:

Mujo i Haso na planini

Mujo i Haso na planiniIdu Mujo i Haso na planinu i Mujo nakon 300 metara kaže: - Ššaaa... Na to će Haso: - Reći ćeš kad dođemo na vrh. Opet na 700 metara Mujo: - ŠŠŠAAAaaaaa... - Čekaj više, reći ćeš mi na vrhu! Nervozno će Haso. Dođu oni na vrh planine i sad Haso pita Muju...

Mujo i Haso na kampovanju

Mujo i Haso na kampovanjuOtišli Mujo i Haso na kampovanje u šumu. Pala je noć i Mujo legao da spava, a Haso gura neku betonsku cev u šator. - Šta će ti to? - pita ga Mujo. - Poslužiće mi kao jastuk. - kaže Haso. - Jarane, da ti ne bude tvrdo? - Ma neće, bolan, napuniću je lišćem...

Mujo i Haso o pronalascima

Mujo i Haso o pronalascimaSede Mujo i Hasu u kafani i nakon par rakija povede se razgovor, pa Haso krene Muji soliti pamet: - Znaš li ti, Mujo, da su Amerikanci izumeli teleskop za gledati zvezde? Mujo slegne ramenima: - Znam... Haso nastavlja: - A znaš li ti, Mujo, da su Rusi izumeli periskop ...

Mujo i Haso: Šta su to one stvari

Mujo i Haso: Šta su to one stvariPita Haso Muju zna li on uopšte šta je to seks, a Mujo mirno odgovara: - Jašta, jarane... Haso, i dalje skeptičan, nastavlja sa pitanjima: - De reci ti meni, bolan, šta ti misliš da je seks? Mujo se nakašlje i krene: - E, pa jarane, to ti je kad ujutro tiho ustaneš...

Mujo i Haso o pivu

Mujo i Haso o pivuSede Mujo i Haso na gradilištu na pauzi i pijuckaju svaki svoje pivo. Haso znatiželjno gleda u daljinu, otpije gutljaj i upita Muju: - Bolan, Mujo, kontam ja nešto, pa mi nije jasno... Mujo ga pogleda i odgovori: - Reci, pa da ti ja pomognem. Haso otpije još gutljaj ...

Pogledajte i:

Mujo, Haso i geografija

Mujo, Haso i geografijaDođu Mujo i Haso prvi dan u školu, uđe Haso prvi u učionicu. Profesor postavi kartu Bosne i Hercegovine na sto, pa pita Hasu: - Šta je na klupi? - Papir. - odgovori Haso. - Kakav papir!!! To je tvoja majka! Ajd marš iz učionice! Izađe Haso iz učionice i kaže Muji...

Mujo i Haso kod psihijatra

Mujo i Haso kod psihijatra- Je li, Haso, je l' vidiš nešto čudno na meni? - pita psihijatar. - Nemate uši. - Šta ti meni bre, nemam uši?! Marš napolje! Izaš'o Haso napolje i kaže Muji: - Mujo, ako te pita vidiš li nešto čudno na njemu, NIKAKO ne govori da NEMA UŠI! Uđe Mujo, a psihijatar ...

Mujo i Haso u ludnici

Mujo i Haso u ludniciBili Mujo i Haso u ludnici. Uđe sestra u sobu kod Muje i vidi ga kako sedi na krevetu i izgleda kao da vozi auto, pa ga pita: - Šta to radiš, Mujo? - Idem za Beograd. Sestra pomisli da to i nije toliko strašno - ipak je lud. Ode ona u susednu sobu kod Hase i vidi ga kako leži ...

Mujo i Haso u Amsterdamu

Mujo i Haso u AmsterdamuMujo dobio na nagradnoj igri putovanje za dvoje u Amsterdam. Odlučio je da povede svojeg najboljeg drugara Hasu. Nakon što su se smestili, krenuli su da traže prvu kafanu kad naleteše na plakat postavljen na javnoj kući: ZA 100 EVRA MOŽETE DOBITI: - 1 sat ...

Mujo, Haso i genetika

Mujo, Haso i genetikaMujo i Haso provode svoje slobodno vreme u kafani uz razgovor o vrlo bitnim temama koje život znače. Najednom se Mujo zagleda u jednu tačku, zamišljeno, onako vizionarski reče Hasi: - Moj stariji sin potpuno liči na mene! Haso kao mudar kafanski čovek mu odgovori...

Zanimljivo:

Mujo i Haso padobranci

Mujo i Haso padobranciMujo i Haso se dogovorili da ispune svoje želje i skoče iz aviona... Haso je pričao satima kako je gledao neke filmove i naučne emisije i ubeđivao Muju da ne brine jer on zna sve o tome... Skočili Mujo i Haso iz aviona... Gledaju kako je neverovatan ovaj pogled ...

Mujo i Haso na pikniku

Mujo i Haso na piknikuMujo i Haso uzeli slobodne dane u želji da se odmore od posla, žena i dece pa svoje slobodno vreme konačno investiraju u totalno opuštanje resetovanjem mozga uz pivo. Organizovali se oni lepo, natovarili gajbe piva i roštilj u kola i zapucaše na piknik. Nakon što ...

Mujo i Haso u Njujorku

Mujo i Haso u NjujorkuMujo i Haso dobili na nagradnoj igri besplatan vikend u Njujorku. Šetaju tako oni gradom gledaju visoke zgrade... Haso se poče čudno ponašati, krije nešto u sebi ali ne mogadne da izdrži pa upita Muju: - Je li Mujo jel' ti osćaš da nešto smrdi? - Ma Haso to ...

Mujo, Haso i fontana želja

Mujo, Haso i fontana željaOtišli Mujo i Haso na izlet u Rim. Gledaju oni zadivljeno sva čuda po gradu, kad dođu do jedne fontane pune novčića. Mujo zbunjeno pogleda silnu lovu na dnu fontane, pa upita Hasu: - Vid', bolan, kol'ko para tu ima... zašto to raja baca unutra? Haso mu odgovori...

Mujo, Haso i rasna krava

Mujo, Haso i rasna kravaPošli Mujo i Haso da kupe kravu. Naiđu na jednog prodavca kojeg pitaju koliko krava daje mleka? Gazda kaže: Daje koliko joj god date vode da pije, da toliko može i mleka da se izmuze... Donese Mujo Kofu vode a Haso izmuze toliko. Videvši to rešiše da kupe ...