MC Arabia - Kako gazda kaže

MC Arabia - Kako gazda kaže

MC Arabia - Kako gazda kaže

Sam naslov: MC Arabia - Kako gazda kaže - dosta govori o ovom smešnom snimku. Možda je naslov malo misteriozan, ali kada budete pogledali snimak sve će vam biti jasno. U nekom dalekom svetu, u Arabiji, gazda ima veliku kontrolu nad svojim ljudima i kada on nešto kaže, to tako mora da bude!

Izvor:Opusteno.rs

Komentar: MC Arabia - Kako gazda kaže

neznam sta da kazem skim si takav si

Preporučujemo:

Kod njih se zna ko je gazda a ko rob - slike

Kod njih se zna ko je gazda a ko rob - slikeDonosimo vam jednu veoma zanimljivu galeriju slika u kojoj je sve jasno - sa jedne strane se nalazi gazda a sa druge rob. Slika ima dosta, u nekim se nalaze i živitonje ali poenta je ista. Primetićete da postoji dosta slika koje su više humorističke prirode ali ...

Zašto treba biti sam svoj gazda

Zašto treba biti sam svoj gazdaSvakodnevno se piše o smelosti ka preduzetništvu, startup-ovima i ljudima koji su odlučili da im niko ne komanduje. Takve ambicije svakako treba podržati, a evo i zašto. Odgovarate samo sebi Većina ljudi se osmeli na ovakav korak kako više ne bi morali da ...

Diktatorke i papučari - kako ONA kaže!

Diktatorke i papučari - kako ONA kaže!Ponekad, ali samo ponekad problem u vezi može biti i previše stava - njenog stava. Postoje devojke koje su po prirodi karakterno jače i postoje mladići koji su po karakteru blaži. Po nepisanom, a u stvarnosti mnogo puta dokazanom pravilu privlačenja suprotnosti"...

Kako odabrati kristal i šta kaže horokop

Kako odabrati kristal i šta kaže horokopUkoliko priželjkujete da kupite kristal verovatno se suočavate sa brojnim pitanjima... Koji je najbolji? Koji je najlepši? Da li ste sebi postavili pitanje kako odabrati prijatelja? Na koji način se privlačimo? Često nas u masi privuče samo jedna osoba...

Kad ona ne kaže: Volim te

Kad ona ne kaže: Volim teŠta se dešava kad ona ne kaže: Volim te. Kada po glavi počne da se mota ona reč od pet slova (koja počinje na V), počnu da se motaju i mnoge druge misli. Da li da kažete? Kada da kažete? Kako? Hoće li to prestrašiti i oterati onu drugu osobu? Treba ...

Pogledajte i:

Zašto se kaže: Dan D

Zašto se kaže: Dan DIzraz D-day (dan D) danas se upotrebljava kao oznaka za važan, značajan, presudan dan (datum), dan odluke ili dan kad se očekuje neki veliki preokret. Za vreme Drugog svetskog rata Saveznici (anglo-američke oružane snage, uz pomoć francuskog pokreta ...

Šta on kaže, a šta ona čuje

Šta on kaže, a šta ona čujeMuškarci se često nađu u čudu kada neke za njih potpuno bezazlene opaske izazovu bujicu gneva kod njihove lepše polovine. Da biste izbegli takve situacije bilo bi dobro da znate nekoliko stvari koje žene zapravo čuju umesto onoga što muškarac izgovori...

Zašto se kaže: Pao sa kruške

Zašto se kaže: Pao sa kruškeZašto se kaže za nekoga da je pao sa kruške? Ovaj izraz koristimo kad hoćemo da kažemo da je neko zbunjen, smušen, glup - pao je sa kruške. U narodnim pripovetkama pod kruškom skupljaju se đavoli... Na krušci nalazi se i veštica. Da kruška može imati ...

Šta psihologija kaže o ljubavi

Šta psihologija kaže o ljubaviBritanska antropologinja Helen Fisher ovako započinje svoje predavanje pod nazivom: Zaljubljeni mozak (The brain in love), koji se pod navedenim engleskim nazivom može pronaći na Youtube–u. Svuda u svetu ljudi vole. Pevaju za ljubav, plešu za ljubav...

Šta mačka kaže repom

Šta mačka kaže repomRep je verovatno jedan od najboljih komunikacionih indikatora koji mačke imaju. Možete pročitati gotovo svako mačje osećanje i misao gledajući njen rep. Rep savijen u luk i naježen Mačka je uplašena i spremna je da napadne u samoodbrani. Ježenje je instinktivno...

Zanimljivo:

Šta on misli kada mi kaže...

Šta on misli kada mi kaže...Muškarci imaju repertoar uobičajenih fraza koje koriste kako bi odvukli ženu u krevet . Mi smo izdvojili deset najčešćih i rastumačili ih za vas. Iako će vam ove rečenice možda delovati zabavno, problem je u tome što većina žena zamišlja ...

Šta pokušava da vam kaže beba

Šta pokušava da vam kaže bebaZašto pobesne za samo nekoliko sekundi, čemu se smeše od uha do uha i zašto počnu da plaču odmah nakon toga, pitanja su koja ne postavljaju samo roditelji. Deca sposobnost mišljenja koriste čim se rode. Zato je i te kako dobro znati o čemu razmišljaju...

On to želi da ti kaže - ali NIKAD neće!

On to želi da ti kaže - ali NIKAD neće!Donosimo ti kratak vodič o tome šta sve tvom dragom bar ponekad prođe kroz glavu i šta bi ti rado rekao, ali... 1. Previše, previše šminke. 2. Eeeeeeeeee, kako je moja bivša to znala dobro da uradi... 3. Nećeš valjda da naručiš samo salatu? 4. U tom ...

Šta mačka kaže svojim ušima

Šta mačka kaže svojim ušimaMačje uši su još jedno sredstvo za izražavanje osećanja. Saznajte šta vaša maca kaže ili oseća na osnovu toga kako su joj okrenute uši. 1. Uši okrenute napred i pomalo u stranu: Mačka je opuštena i srećna. 2. Uši vrlo uspravne i okrenute napred: Vaša ...

Zašto se kaže: Kaži dragička

Zašto se kaže: Kaži dragičkaToliko je slengova, uzrečica i izraza u srpskom jeziku da za mnoge od njih, iako ih svakodnevno koristimo u govoru, ne znamo kako su nastali. Danas ćemo vam objasniti kako je nastala fraza dragička koju gotovo svako od nas makar jednom dnevno izgovori...